Brak połączenia z obdeleven pro

tomaszkowal
Samochód: VW golf V

Brak połączenia z obdeleven pro

Post autor: tomaszkowal » pn mar 05, 2018 7:36 am

Przed chwila 05.03.2018 r. Godz. 8.20 podłączyłem urządzenie obdeleven do swojego samochodu golf 5. Urządzenie prawidłowo połączyło się z aplikacją w wersji pro i wyskoczyla informacja o aktualizacji. Oprogramowanie zaczęło się aktualizować, lecz po chwili wyskoczyla błąd, nie można dokonać aktualizacji. Sieć internetowa była cały czas aktywna. Po kilku nieudanych próbach wyłączyłem samochód i aplikacje, ponieważ nic innego zrobić nie mogłem. Po ponownym uruchomieniu pojazdu i aplikacji obdeleven pro wyskoczył komunikat że urządzenie nie jest wykrywalne.

Admin
Site Admin

Re: Brak połączenia z obdeleven pro

Post autor: Admin » pn mar 05, 2018 7:43 am

Proszę zaktualizować aplikację (przez Google Play) a później wyczyścić pamięć CACHE w ustawieniach telefonu/aplikacje/OBDeleven

domero
Samochód: VW Golf 7.5

Post autor: domero » sob lip 28, 2018 9:46 am

Podepnę się pod temat, choć mój problem jest nieco inny.

Po podpięciu urządzenia do gniazda świeci się tylko czerwona dioda. Kiedy kliknę "Połączyć" wyświetla się komunikat "Aktualizacja urządzenia" i na tym koniec, choćbym nie wiem ile czasu czekał. Połączenie LTE oczywiście działa.
Z poprzednim samochodem (Golf 6) nie maiłem tego problemu.

Admin
Site Admin

Post autor: Admin » ndz lip 29, 2018 7:54 pm

Trzeba kliknąć w prawym dolnym rogu tego okienka napis" Aktualizacja"

domero
Samochód: VW Golf 7.5

Post autor: domero » pn lip 30, 2018 6:11 pm

Hmm... W sumie to wyszedłem na debila. :) Ale jestem przekonany, że w Golfie 6 aktualizacja uruchomiła się sama, bez klikania w "Aktualizacja".

KapelanLP
Samochód: Audi A7 3.0 diesel 245km Sportback

Post autor: KapelanLP » śr sie 15, 2018 6:09 pm

I jak ktoś dał radę z was rozwiązać ten problem? bo mam taki sam i nie mam pojęcia jak to ogarnąć.

bennieCoAct

Brak polaczenia z obdeleven pro

Post autor: bennieCoAct » wt kwie 23, 2019 12:05 am

po 3 miesiecznej przerwie w battleforge wrocilem do gry. Gdy wlaczylem gre nie moglem nic napisac wie ktos jak to naprawic??

ODPOWIEDZ